logo

HomePrelegenciProgramZapisySponsorzyMiejsceKontaktMobile Trends Awards Pełna wersja strony

ZOBACZ RELACJĘ!


Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej mobilnym technikom i technologiom. Mobile Trends Conference to dwie sale – różne zagadnienia – dwie grupy odbiorców! To aż 8 prelekcji w każdym roomie czyli 6h czystej wiedzy! 16 prelegentów z całej Polski, z najlepszych firm z branży IT!

Biznes Room – ogólnie o mobilnym internecie, sprzedaż (m-commerce), mobilny marketing, płatności mobilne, m-learning, mobile advertising - skierowane dla biznesu, kadry kierowniczej, managerów firm, agencji reklamowych, agencji interaktywnych, portali internetowych oraz wszystkich osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Development Room – techniczne aspekty tworzenia stron i aplikacji mobilnych - skierowane do wszystkich programistów tworzących strony i aplikacje na najpopularniejsze platformy.

Po konferencji odbędzie się rozdanie nagród Mobile Trends Awards dla firm wspierających mobilność. Więcej o Mobile Trends Awards!

Najświeższe informacje dotyczące Mobile Trends Conference oraz Mobile Trends Awards na naszych profilach i wydarzeniach na portalach społecznościowych: Facebook.com, Twitter.com,GoldenLine.pl, Lanyrd.com

HomePrelegenciProgramZapisySponsorzyMiejsceKontaktMobile Trends Awards Pełna wersja strony

ClickMaster Polska © 2011-2012